poniedziałek, 9 listopada 2015

Spotkanie Rady zawodników ujeżdżenia z zawodnikami w czasie CDI Zakrzów

7 listopada w Zakrzowie w czasie CDI odbyło się spotkanie Rady Zawodników: Olga Michalik, Aleksandra Szulc i Mateusz Cichoń z: M.Terlecka, T.Jasiński, A.Haber, Z.Skowrońska, K.Popiołek, A.Czapska, A.Ignasiak, A.Trawińska, I.Krause-Trawińska, M.Jura, T.Tomaszewska, J.Moczak, N.Wojtaszek, A.Włodawska, J.Dąbrowska, Z.Haber, K.Pisarska, A.Matkiewicz, A.Wojtkowska, K.Milczarek, A.Cichoń.

Poruszono szereg tematów. Ustalono, że Rada przedstawi następujące wnioski środowiska Zarządowi PZJ:
1. Zawodnicy dyscypliny ujeżdżenia wnoszą do Komisji Statutowej o zagwarantowanie w nowo tworzonym statucie mandatów na walny zjazd PZJ reprezentantom wszystkich 7-miu dyscyplin jeździeckich.
2. Zawodnicy dyscypliny ujeżdżenia widzą potrzebę dokształcania sędziów ujeżdżenia.
3. Powstanie grupa na FB oraz adres email do komunikacji - wszyscy zawodnicy ujeżdżenia, którzy chcą uczestniczyć w pracach powinni napisać na FB lub na adres email radazawodników@gmail.com.

Jednocześnie środowisko dyskutowało temat trenera ujeżedżenia KN w kontekście dostępnych środków i możliwości organizacyjnych. Ustalono, że temat wymaga przemyślenia i jest zbyt wcześnie na podjęcie decyzji w tej kwestii.

2 komentarze:

  1. Co do rady zawodników pamietać należy ze powołani powinni byc zawodnikami i reprezentować interesy zawodników ! Wszyscy zawodnicy prowadzący zajecia trenerskie bedą reprezentować interesy swoich zawodników jako trenerzy i powinni występować w radach trenerów a nie zawodników występuje konflikt interesów

    OdpowiedzUsuń
  2. 1. Czy są zawodnicy, którzy nie są trenerami? każdy zawodnik kogoś trenuje... 2. To jest problem w wypadku menadżera i komisji ponieważ ma nadzór nad środkami, decyduje i zatwierdza (definicja braku podziału obowiązków) - rada nie jest ciałem decyzyjnym a doradczym 3. Rada będzie reprezentować stanowisko po zasięgnięciu opinii środowiska przez FB, spotkania, rozmowy, etc. wszystko będzie na stronie Rady Ujeżdżenia na FB - czyli wszystko jawnie i demokratycznie

    OdpowiedzUsuń