wtorek, 17 marca 2015

No to mamy problem ... z Regulaminem powoływania ... do udziału w zawodach międzynarodowychRegulamin powoływania par jeździec/koń do udziału w zawodach międzynarodowych w kategorii :seniorów, młodych jeźdźców, juniorów, juniorów młodszych i jeźdźców na kucach w dyscyplinie ujeżdżenia w Polskim Związku Jeździeckim, pkt. 6: "Prawo startu w zawodach międzynarodowych innej rangi niż mistrzowskie mają zawodnicy, którzy mają udokumentowany start kwalifikacyjny w bieżącym roku na zawodach regionalnych lub wyższych w jednym z programów obowiązkowych rozgrywanych na tychże zawodach międzynarodowych z wynikiem na poziomie kwalifikującym do kadry B odpowiedniej kategorii wiekowej."

Czyli aby wystąpić z wnioskiem o zgłoszenie na np CDI Zakrzów, KAŻDA para musi mieć za sobą start kwalifikacyjny w tym roku na min kwalifikacyjne KN B. I tak pary, które od lat startują na zawodach międzynarodowych NIE MOGĄ wystartować bez startu kontrolnego na 'regionalkach'.

Czyli np start Aleksandry Szulc na Rumba Hit na CDI Amsterdam odbył się nielegalnie! 

Czyli Beata Stremler nie wystartuje na Rubikonie zanim nie przyjedzie do Polski na zawody choćby regionalne! Podobnie pozostali Kadrowicze!

I mega hit wieczoru - Regulamin w ogóle nie przewiduje startów seniorów na CDI w małej rundzie! Seniorzy nie mają możliwości zrobienia minimum na małą rundę - jest tylko minimum na dużą rundę. 

A na sam koniec wisienka na torcie - start musi zostać zatwierdzony przez Menadżera dyscypliny. A przecież Menadżer może nie zatwierdzić na czas, być na wyjeździe, być chory, mieć inne zdanie niż nasze procenty, ...

A może ja czegoś nie zrozumiałem?

2 komentarze:

  1. Jest to regulacja poprzedniego managera, z tego co wiem będzie to zmienione

    OdpowiedzUsuń
  2. Nowa Komisja wszystko zmieni - pytanie jak - nowy wpis o Regulaminie KN i jej absurdach.

    OdpowiedzUsuń