środa, 25 marca 2015

Zmiana Komunikatu 3 Menadżera dyscypliny

Z fanpage'a zniknęła informacja o wyznaczeniu startów kontrolnych dla Kadry Narodowej. Za to na stronie PZJ.pl uległ zmianie Komunikat 3 Menadżera dyscypliny, podobnie jak wiele wcześniejszych zmian, bez oznaczenia, bez informacji. Ot podmiana - to się nazywa otwarta komunikacja :) 

Co się zmieniło?

"1. Zostały wyznaczone następujące starty kontrolne:
-dla kategorii wiekowej seniorów przed Mistrzostwami Europy 24-26.04 CDI3* Zakrzów, 30.04-03.05 CDI3* Radzionków lub inny start kontrolny ustalony przez Menadżera"
Uff, dziękuję w imieniu Kadry Narodowej :)

"4. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie Komisji Ujeżdżenia z zawodnikami podczas Halowego Pucharu Polski w Michałowicach. Spotkanie rozpocznie się 12 kwietnia godzinę po zakończeniu ostatniego konkursu."

Nie pierwszego dnia po przeglądzie i odprawie, jak podpowiada rozsądek, ale ostatniego dnia, po zakończeniu zawodów. Wtedy, kiedy wszyscy będą się albo pakować albo będą już w drodze do domu, Komisja pewnie spotka się sama ze sobą ... Co więcej - spotkanie jest tylko z zawodnikami. UWAGA: trenerzy, sędziowie, właściciele koni, kierownictwo klubów - nie jesteście państwo zaproszeni do dyskusji, możecie przyjść ale spotkanie jest z zawodnikami!

To jest super-owocnej komunikacji Komisji ujeżdżenia ze środowiskiem ciąg dalszy. Mam nadzieję, że Menadżerka przemyśli jednak temat terminu i formuły spotkania. Szkoda byłoby, gdyby środowisko zorganizowało własną coroczną konferencję ujeżdżenia w czwartek wieczorem bez Komisji, a jej wyniki, ustalenia i oczekiwania zaprezentowało na piśmie Zarządowi PZJ. To byłoby ... coś nowego, czyli w sumie po linii Komisji ...

2 komentarze:

  1. Z tego co wiem na to spotkanie w czasie trwania zawodów nie zgadza się sędzia główny! Komisja nie ma z tą decyzja nic wspólnego! Pan ciągle tylko krytykuje, nie umię pan zachować obiektywizmu! Ciekawe na czyje zlecenie pan działa? Wreszcie komuś coś się chce, na stronie pzj co chwila jakieś info o Ujeżdżeniu, na fb fanpage, wcześniej tego nie było może poczekajmy a nie tylko krytykujmy, może czasem trzeba zadzwonić - Ja tak zrobiłam i wiem więcej :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zle sie Wam chce Komisjo albo co innego wami kieruje rewanze
    poczucia wladzy ??? zero ! zero ! tyle macie pojecia o tym sporcie i jego realiach jak widać po tym burdelu jaki robicie , macie swoj fejsik i robcie se piar a w miedzy czasie poczytajcie przepisy .Bardzo dobrze !! ze jest ten Blog i pan Jura bo przynajmniej to co pisze jest prawdziwe i widac ze mu zalezy na nas .

    OdpowiedzUsuń